جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه شورای گروه ورزش بانوان شهرستان های منطقه 5 استان اصفهان به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار شد

   اولین جلسه شورای گروه ورزش بانوان شهرستان های منطقه 5 استان اصفهان به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار شد

   اولین جلسه شورای گروه ورزش بانوان شهرستان های منطقه 5 استان اصفهان به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار شد

   نسرین شاکری فرد رییس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان: باید رویکرد و نگاه به ورزش بانوان در سطح استان نهادینه شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، اولین جلسه شورای گروه ورزش بانوان شهرستان های منطقه 5 استان اصفهان با حضور نسرین شاکری فرد رییس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و مسئولین ورزش بانوان شهرستان های سمیرم و دهاقان صبح روز سه شنبه مورخ 17 مهرماه به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار شد.
   شاکری فرد در این جلسه با اشاره به ضرورت و اهمیت نهادینه سازی ورزش در بانوان، تأکید کرد: داشتن سلامتی و تندرستی در ابعاد مختلف جسمی، روانی، ‌اجتماعی و اخلاقی از ویژگی‌های یک بانوی بهنجار جهت انجام نقشهای محوله است، چرا که این قشر از جامعه علاوه بر خانواده، در عرصه اجتماعی نیز به انجام وظایف خطیر مشغول است و به همین علت باید بسترهای لازم و مناسب برای پرداختن به فعالیت بدنی برای سلامتی و حضور در میادین ورزشی داخل کشور و بینالمللی و همچنین شرایط لازم برای امور اجرایی در ورزش بانوان توسط بانوان، مهیا شود.
   در ادامه مسئول ورزش بانوان اداره کل استان در خصوص طرح تطبیقی (ورزش گروه های خاص مانند: سالمندان، بیماران خاص، معلولین، کودکان، بانوان باردار و ...) و طرح پارک گام به ایراد سخن پرداخت.
   در بخش دیگری از این نشست مسئولین ورزش بانوان شهرستان ها نیز با بیان مسائل به بحث و تبادل نظر پرداختند.
   در پایان رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل به اتفاق مشاور امور بانوان در فرمانداری، رئیس اداره ورزش و جوانان و شهردار با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,620,468
تعداد بازدید امروز : 1,289
تعداد بازدید دیروز : 3,417
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.