جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، از افزایش مشارکت سازمان های مردم نهاد استان در برگزاری کارگاههای آموزشی خبر داد.

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، از افزایش مشارکت سازمان های مردم نهاد استان در برگزاری کارگاههای آموزشی خبر داد.

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، از افزایش مشارکت سازمان های مردم نهاد استان در برگزاری کارگاههای آموزشی خبر داد.

   رامین نعیمی :در سال جاری 25 کارگاه آموزش و ارتقاء مهارت توسط سازمان های مردم نهاد جوانان در سطح استان برگزار می شود.


   به گزارش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، از افزایش مشارکت سازمان های مردم نهاد استان در برگزاری کارگاههای آموزشی خبر داد.
   رامین نعیمی در این زمینه گفت: با تایید شورای داوری در سال جاری ۲۵ کارگاه آموزش و ارتقاء مهارت توسط سازمان های مردم نهاد جوانان در سطح استان برگزار می شود.
   وی در ادامه به موضوعات این کارگاهها اشاره کرد و گفت: این کارگاهها با موضوعات آشنایی با اصول و مهارت های کارگروهی، تفکر خلاق، نقاد وآشنایی با الگوی حل مسئله، برقراری ارتباط موثر و فنون و مذاکره، مدیریت فردی/تسلط بر خود، آشنایی با مفهوم مشارکت نهادمند اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد جوانان، طرح نامه نویسی، گزارش نویسی، مدیریت منابع انسانی و نیروهای داوطلب در سازمانهای مردم نهاد، روش های تا مین و مدیریت منابع مالی در سازمانهای مردم نهاد، آشنایی با الگوهای تصمیم گیری و رهبری درسازمانهای مردم نهاد، کار آفرینی /کسب و کار اجتماعی، آشنایی با قوانین و مقررات مربوط با سازمانهای مردم نهاد، تسهیل گری اجتماعی، مطالبه گری، آشنایی با سازمانهای غبر دولتی جوانان در جهان، بررسی و شناخت آسیب های اجتماعی جوانان و آشنایی با کمک های اولیه وامداد و نجات ویژه نیروهای داوطلب در 8 ساعت برگزار خواهد شد.
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,620,341
تعداد بازدید امروز : 1,162
تعداد بازدید دیروز : 3,417
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.