جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • روی خط ورزش روستایی شهرستان آران و بیدگل

   روی خط ورزش روستایی شهرستان آران و بیدگل

   روی خط ورزش روستایی شهرستان آران و بیدگل

   روابط عمومی اداره ورزش و جوانان از چند رویداد ورزش روستایی خبر داد

   برگزاری مسابقات دارت بانوان روستایی
   برگزاری مسابقات دارت ویژه رابطین ورزش بخش مرکزی گرامیداشت هفته سلامت در مرکز بهداشتی جواد الائمه در بخش مرکزی با حضور 15 شرکت کننده در 19 اردیبهشت ماه سال جاری با معرفی نفرات برتر پایان یافت .
   نفرات برتر: 1-مریم زیارتی2-فاطمه باغبانی3-مونا صادقی
   قهرمانی تیم آذرخش محمد آباد درمسابقات والیبال بانوان روستایی
   مسابقات دوستانه والیبال بانوان روستایی با حضور 6 تیم در دو گروه از تاریخ 7 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ورزشی شهدای سفید شهر آغاز شد. در گروه الف تیمهای شهدای قزاآن ، شهرداری سفید شهر و انجمن های اسلامی علی آباد و در گروه ب تیمهای آذرخش محمد آباد ،شورای اسلامی و دهیاری یزدل ، سیلک طاهراباد در سه هفته متوالی با هم به رقابت پرداختند و چهار تیم شهرداری سفید شهر و شهدای قزاآن (از گروه الف( و تیمهای آذرخش محمد آباد و سیلک طاهر آباد( از گروه ب ) به مرحله بعدی مسابقات راه یافتند و بعد از انجام مسابقات دو تیم شهرداری سفید شهر و آذرخش محمد آباد بازی پایانی و فینال را در تاریخ 21 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار نمودند و بر این اساس تیم آذرخش محمد آباد موفق به کسب قهرمانی مسابقات ،تیم شهردای سفید ششهر موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی و تیم شهدای قزاآن عنوان سومی مسابقات را بدست آورد.
   این دوره از رقابتها به همت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی و با همکاری هیات والیبال و اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسئولین شهر سفید شهر برگزار شد.
   برگزاری المپیاد بانوان روستایی در روستای یزدل
   المپیادبانوان روستایی دررشته های لی لی، طناب زنی، دویدن باگونی ودال پلان مهارتی به مناسبت هفته سلامت درروزپنج شنبه 20 اردیبهشت ماه سال جاری حضور 100نفر شرکت کننده در زمین چمن مصنوعی روستای یزدل برگزار شد. و نفرات برتر این مسایقات معرفی شدند که از آنها دردهه ی کرامت تجلیل خواهد شد
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,331
تعداد بازدید امروز : 1,547
تعداد بازدید دیروز : 1,775
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.