جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حسن قربانی کشتی گیر شهرستان برخوارنایب قهرمان جهان در بازیهای کشتی فرنگی دانش آموزی مراکش

   حسن قربانی کشتی گیر شهرستان برخوارنایب قهرمان جهان در بازیهای کشتی فرنگی دانش آموزی مراکش

   حسن قربانی کشتی گیر شهرستان برخوارنایب قهرمان جهان در بازیهای کشتی فرنگی دانش آموزی مراکش

   فرنگی کاران دانش آموزی در رقابت‌های دانش آموزان مراکش با کسب ۵ مدال طلا و ۳ نقره به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافتند.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار، پس از برگزاری نوبت صبح رقابت‌های رشته کشتی فرنگی دانش‌آموزان جهان در کشور مراکش، کشتی‌گیران تیم دانش‌آموزی فرنگی در هفت وزن به فینال راه یافتند.
   در این رقابت‌ها به ترتیب در اوزان ۴۵ کیلوگرم علیرضا حاجیوند، ۵۱ کیلوگرم امیر عبدی، ۵۵ کیلوگرم علی اسکو، ۶۱ کیلوگرم میلاد رضانژاد، ۷۱ کیلوگرم علیرضا ارقش، ۸۰ کیلوگرم علیرضا مرادی و ۹۲ کیلوگرم حسن قربانی راهی فینال شدند و در وزن ۶۵ کیلوگرم مرتضی عیسی‌پور به دیدار رده‌بندی راه یافت و در وزن ۱۱۰ کیلوگرم نیز سعید حسن‌پور دوم شدند.
   اما در دیدارهای فینال که به وقت ایران در بامداد روز یک‌شنبه برگزار شد، کشتی‌گیران فرنگی کار دانش‌آموز ایران در مجموع با کسب پنج مدال طلا و سه نقره و یک عنوان پنجمی به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافتند.
   در اوزان ۴۵ کیلوگرم علیرضا حاجیوند، ۵۱ کیلوگرم امیر عبدی، ۶۱ کیلوگرم میلاد رضانژاد، ۷۱ کیلوگرم علیرضا ارقش و ۸۰ کیلوگرم علیرضا مرادی صاحب گردن آویز طلا شدند و در اوزان ۵۵ کیلوگرم علی اسکو، ۹۲ کیلوگرم حسن قربانی در وزن ۱۱۰ کیلوگرم نیز صاحب مدال نقره شدند.
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,315
تعداد بازدید امروز : 1,531
تعداد بازدید دیروز : 1,775
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.