جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین همایش روسای ادارت و مسئولین ستادی در سال 97 برگزار شد.

   اولین همایش روسای ادارت و مسئولین ستادی در سال 97 برگزار شد.

   اولین همایش روسای ادارت و مسئولین ستادی در سال 97 برگزار شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان: پس از 4 سال تلاش و پیگیری، مشکلات ورزش و جوانان تقریبا برطرف شده است و ما در مسیر پیشرفت رو به حرکت هستیم.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در همایش روسای ادارت و مسئولین ستادی، ضمن تشکر از رضوانی مدیریت مجموعه خدمات ویژه شهروندی(پنل 193) که میزبانی این همایش را بر عهده داشت؛ گفت: پس از 4 سال تلاش و پیگیری، مشکلات ورزش و جوانان تقریبا برطرف شده است و ما در مسیر پیشرفت رو به حرکت هستیم.
   دکتر سلطان حسینی اظهار امیدواری کرد که امسال با برنامه ریزی مدون تر روند روبه رشدی را شاهد خواهیم بود و بدین منظور نظم اداری را سر لوحه کارها قرار داده ایم. زیرا در آرامش توام با نظم می توان کارها را پیش برد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن پیشنهادی خطاب به مسئولین ادارات ورزش و جوانان شهرستانها گفت: مسئولین ادارت ورزش و جوانان شهرستانها به منظور بررسی مسائل اداری، پیگیری پروژه های شهرستان ها و گزارش به مسئولین ستادی هفته ای یکبار در اداره کل حضور یابند.
   دکتر سلطان حسینی در این همایش بر استفاده از ظرفیت خیرین ورزشیار به منظور بهره برداری سریع از پروژه های عمرانی تاکید کرد.
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,262
تعداد بازدید امروز : 1,478
تعداد بازدید دیروز : 1,775
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.