جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری چهل و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان

   برگزاری چهل و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان

   برگزاری چهل و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان

   چهل و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 18 در سالن جلسات استانداری اصفهان با موضوع کارآفرینی و بزرگداشت هفته جوان و با حضور روسا و مدیران دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، چهل و پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 18 در سالن جلسات استانداری اصفهان با موضوع کارآفرینی و بزرگداشت هفته جوان و با حضور روسا و مدیران دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی برگزار شد. در این جلسه دکتر سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی ضمن مروری بر مصوبات جلسه چهل و چهارم ستاد گفت: این چهارمین جلسه با موضوع اشتغال و کارآفرینی است و از ادارات و دستگاه هایی که گزارش اقدامات و برنامه های خود را در حوزه های مرتبط با جوانان ارسال نموده اند تشکر کردند.
   در ادامه دکتر مهرعلیزاده استاندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان استان نیز با اشاره به اینکه یکی از 13 اولویت حوزه جوانان، مسائل مرتبط با اشتغال و کارآفرینی است اظهار داشت:آمار ۲۸ درصدی بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی، نشان از ضعف مدیریت است و تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها در استان فراهم است بطوری که اگر اقدام درستی صورت گیرد می تواند اشتغال بالایی ایجاد شود. در وظایف تعیین شده برای دستگاه ها نگاه ویژه ای به حوزه جوانان نشده است.بایستی بر امور مربوط به جوانان به عنوان وظیفه نگریسته شود و نگاه پروژه محور جایگزین نگاه اداری محور گردد و به جای افراد دستگاه ها باید محور امور باشند.
   گفتنی استارائه برنامه های عملیاتی و پروژه محور خود را در خصوص ۱۳ شاخص حوزه جوانان(هویت، ازدواج، اوقات فراغت، آموزش، اشتغال و کارآفرینی، بهداشت و سلامت، مشارکت های اجتماعی، امنیت، آسیب ها و تهدیدات، رسانه، مسکن، خلاقیت، ارتقا سلامت جسمی و نشاط اجتماعی جوانان) توسط اعضاء ستاد، ارائه گزارش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای از فعالیت های آن دستگاه در حوزه مهارت آموزی و مخاطبین مربوطه به تفکیک جنسیت و سن به دبیرخانه ستاد، ارائه گزارشاتی از اقدامات صورت گرفته در حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی پایدار توسط اعضاء ستاد از مصوبات این جلسه بود
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,310
تعداد بازدید امروز : 1,526
تعداد بازدید دیروز : 1,775
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.