جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات اسکیت استان اصفهان

   برگزاری نشست هم اندیشی هیات اسکیت استان اصفهان

   برگزاری نشست هم اندیشی هیات اسکیت استان اصفهان

   نشست هم اندیشی هیات اسکیت استان روز گذشته 26 فروردین با حضور اعضای هیئت اسکیت برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی هیئت اسکیت استان، نشست هم اندیشی هیات اسکیت استان روز گذشته 26 فروردین با حضور اعضای هیئت اسکیت و جمعی از مربیان فعال استان اصفهان به منظور بررسی مشکلات موجود و ارائه راهکارهایی جهت بهبود مسائل در محل سرای ورزشکاران برگزار شد.

   در این نشست حسن مالکی رئیس هیات اسکیت استان از واگذاری چند پیست به افراد واجد شرایط از طریق تعاملات انجام شده با شهرداری خبر داد و گفت: حضور جامعه اسکیت در همایش ۷ اردیبهشت فرصتی برای آشنایی و توجه بیشتر مسئولین است

   در ادامه اکبری کارمند سازمان ورزش شهرداری اصفهان، از محصور شدن چند پیست اسکیت خبر داد و اعلام داشت: واجدین شرایط میبایست طرح توجیهی خود را برای اشتغال زایی به هیئت استان ارائه دهند.
   همچنین مهرداد وطنی عضو هیئت رئیسه استان اعلام کرد: به زودی آئین نامه ای با همکاری مسئولین شهرستان ها، جهت ارتقاء و ثبت قوانین انضباطی به هیئت استان ارائه خواهدشد.
   در پایان حسن مالکی کسب موفقیت و از همه مهمتر حفظ و ارتقاء آن را در گرو عواملی چون برنامه ریزی ، تقویت روحیه تیمی و همت مسئولین کمیته ها و مربیان دانست. احسان حبیب آبادی دبیر هیئت پیرو صحبت های حسن مالکی کمیته ها را از بازوان هیئت اسکیت استان اصفهان برشمرد
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,253
تعداد بازدید امروز : 1,469
تعداد بازدید دیروز : 1,775
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.