جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخشش شناگران استان اصفهان در انتخابی المپیک جوانان

   درخشش شناگران استان اصفهان در انتخابی المپیک جوانان

   درخشش شناگران استان اصفهان در انتخابی المپیک جوانان

   نمایندگان ایران در سه ماده ۱۰۰ پروانه، ۵۰ آزاد در رده سنی جوانان و ۵۰ پشت در رده سنی بزرگسالان به آب زدند و چهار شناگر ایران جواز حضور در فینال ماده‌های خود را بدست آوردند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی هیات شنای استان، روز گذشته(یکشنبه) مرحله مقدماتی روز دوم مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند پیگیری شد. نمایندگان ایران در سه ماده ۱۰۰ پروانه، ۵۰ آزاد در رده سنی جوانان و ۵۰ پشت در رده سنی بزرگسالان به آب زدند و چهار شناگر ایران جواز حضور در فینال ماده‌های خود را بدست آوردند.
   در مرحله فینال ابتدا علیرضا یاوری شناگر خمینی شهر در ماده ۱۰۰ متر پروانه به آب زد. یاوری که در مرحله مقدماتی با ثبت زمان ۵۷:۳۵ رکورد ورودی B المپیک جوانان را کسب کرده بود در فینال با زمان ۵۷:۲۸ بر سکوی نخست ایستاد و طلای ماده ۱۰۰ متر پروانه را بر گردن آویخت.
   در ادامه متین سهران شناگر اصفهانی و رشیدی که راهی فینال ماده ۵۰ متر آزاد شده بودند با حریفان خود به رقابت پرداختند. متین سهران که موفق به کسب ورودی B رقابت‌های المپیک جوانان شده بود در فینال با ثبت زمان ۲۴:۰۷ سومین مدال طلای ایران در این مسابقات را به ارمغان آورد. علی رشیدی نیز با زمان ۲۴:۶۱ در رتبه چهارم قرار گرفت. در پایان سینا غلامپور آخرین نماینده تیم ملی ایران در روز دوم این مسابقات در ماده ۵۰ متر پشت به آب زد و با توجه به انجام خطا از کسب مدال باز ماند.
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,620,343
تعداد بازدید امروز : 1,164
تعداد بازدید دیروز : 3,417
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.