جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • روی خط ورزش شهرستان نایین

   روی خط ورزش شهرستان نایین

   روی خط ورزش شهرستان نایین

   روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین از چند رویداد ورزشی خبر داد.


   ***تجلیل از بانوان شاغل اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)
   در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)، روز مادر و روز زن و با حضور"حمیدی"سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان و کلیه کارکنان اداره برگزارشد،از بانوان شاغل در اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین تجلیل به عمل آمد .
   در ادامه "حمیدی" ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)،روز مادر و روز زن به کارکنان از ولایت مداری، صبر و شکیبایی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد و خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها شد.
   این مراسم با اهداء تقدیر نامه و هدایایی به بانوان کارمند اداره پایان یافت .
   ****دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین افتخار است.
   سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین در دیدار با خانوده معظم شهید احمدشبانی نایینی دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را بزرگترین افتخار عنوان کرد .
   همزمان با 22 اسفند ماه روز یزرگداشت شهدا سرپرست و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان نایین با حضور در منزل خانوده معظم شهید احمدشبانی نایینی دیدار و یاد و خاطره آن شهید گرانقدر را گرامی داشتند.
   "حمیدی"در این دیدار معنوی ضمن بیان این مطلب که دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین افتخار و میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.
   وی در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است،گفت:خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
   در پایان نیز با اهداء لوح و هدیه از مجاهدت ها و نیز خدمات ارزنده این عزیز تجلیل شد.
   اخبار مرتبط
اصفهان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,380,230
تعداد بازدید امروز : 1,446
تعداد بازدید دیروز : 1,775
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.